CanisBonum – SOS maść konopna w kremie

Rabaty do
15%

CanisBonum – SOS maść konopna w kremie

Zwiedzanie Dolnego Śląska z pupilem to wspaniałe zajęcie. Wielogodzinne spacery po betonowych nawierzchniach zwiedzanych miast i miasteczek. Czy też górskie spacery potrafią mocno nadwyrężyć łąpki naszego ukochanego przyjaciela!

Z pomocą przychodzi naturalna receptura maści CanisBonum!

Poznaj CanisBonum – maść stworzona z miłości do psów

Specjalna receptura SOS maści konopnej w kremie powstała z miłości do naszych czworonożnych psich przyjaciół. Psiaki towarzyszą nam w codziennym życiu, w pracy, w domu, podczas wycieczek, sportów… Są z nami w chwilach naszych sukcesów, ale i wtedy kiedy potrzebujemy zrozumienia i wyciszenia. Kochają nas bezwarunkowo. Dlatego właśnie dla nich, aby mogły nam zawsze i wszędzie towarzyszyć zaopiekowane i w dobrej formie, powstała nasza w 100% naturalna CanisBonum SOS maść konopna w kremie.

Maść konopna CanisBonum polecana jest przez TATAR DOG

Dzięki odpowiednio dobranym składnikom naturalnym CanisBonum SOS znajduje zastosowanie u każdego psiego towarzysza. To doskonała ochrona i regeneracja dla psich łapek oraz pielęgnacja psiej skóry. Maść w kremie sprawdza się tak latem jak i zimą, zarówno ochronnie przed mrozem jak i regenerująco. Dzięki naturalnym składnikom CanisBonum jest delikatna dla skóry psa.

Olej konopny i wosk pszczeli mają właściwości odżywcze, przeciwzapalne i przeciwbakteryjne. Masło shea i olej arganowy odżywiają pękniętą i suchą skórę na opuszkach.