Biegowa Korona Masywu Ślęży

Rabaty do
5zł

Biegowa Korona Masywu Ślęży

Biegowa Korona Masywu Ślęży to konkretna dawka biegania po ślężańskich szlakach, zarówno dla amatorów jak i wytrawnych biegaczy ultra! Przygotowaliśmy warianty tras, które zadowolić powinny każdego biegacza. W ramach projektu przygotowane są rywalizacje na czterech trasach. Mini ( ok 18km), Mała (ok 34km), Duża (ok 54km), oraz Ultra! Każdy biegacz może pobiec na każdej z tras! Nie jest to klasyczne wydarzenie biegowe lecz projekt trwający nieustannie 24h przez okrągły rok.

Jak to działa?

Rejestrujesz się na wybraną trasę, biegniesz kiedy chcesz, ile razy chcesz, o każdej porze roku, dnia lub nocy! Trasa biegu nie jest znakowana. Na trasie jesteś sam, nie znajdziesz naszego supportu, punktów nawadniających czy żywieniowych. O wszystko musisz zadbać sam! Po ukończeniu biegu przesyłasz jego dokumentację za pośrednictwem naszego formularza weryfikacji i lądujesz w całorocznym rankingu!*

A gdy pokona Cię Twój odwieczny rywal – startujesz ponownie, ale tylko po to, aby zmotywować go do jeszcze cięższej pracy!

Zapraszamy!