O projekcie

...

Dolnośląska Karta Rabatowa to z jednej strony prosta, aktywowana roczną subskrypcją, aplikacja dla Klientów lubiących podróże, dobre jedzenie, lokalne produkty i usługi w najlepszych cenach! Z drugiej strony to rozbudowana platforma, której celem jest promowanie dobrych, lokalnych produktów na Dolnym Śląsku!

Dolnośląska Karta Rabatowa to unikalny projekt, który powstaje aby wspierać tworzenie relacji, budować lojalność między Sprzedającymi a Kupującymi na Dolnym Śląsku. Projekt skonstruowany został w myśl zasady „win-win”, tak aby generował obustronne korzyści z uczestnictwa. Posiadacze aktywnej karty zyskują dostęp do atrakcyjnych, sięgających nawet 30% rabatów. Partnerzy udzielający rabatów otrzymują porządną dawkę reklamy, a także świetne miejsce do pozyskiwania Klientów, prezentowania Swoich ofert oraz kanał komunikacji z bardzo konkretną grupą aktywnych i sprecyzowanych Klientów.

Dla kogo przeznaczona jest Dolnośląska Karta Rabatowa?

Dolnośląska Karta Rabatowa przeznaczona jest dla wszystkich tych, którzy cenią sobie dobre i sprawdzone produkty i usługi, lubią poznawać to co wartościowe oraz podróżować po Dolnym Śląsku.