Maciej Ulatowski – przewodnik sudecki

Rabaty do
10%

Maciej Ulatowski – przewodnik sudecki

Przewodnik sudecki, przewodnik po Rep. Czeskiej, pilot wycieczek, instruktor Nordic Walking, organizacja eventów i wyjazdów turystyki aktywnej i krajoznawczej (wpis do rejestru organizatorów turystyki: 946/6/2023)

Z zamiłowania turysta i krajoznawca, przewodnik i pilot wycieczek. Uprawia aktywnie rowery – wyhodował już 3 różne odmiany. Zimą rozgrzewa się na nartach biegowych klasycznie i na „łyżwie”. Latem chłodzi się wodzie jako opatentowany żeglarsko i z rozmachem wiosłuje na kajaku lub o jednym wiośle na SUP-ie (Stand-up Paddleboard)

Fan co nosi 2 kije i kilometry tym bije – instruktor Nordic Walking. Organizator Zawodów NW i terenowych rajdów turystycznych.

Pomysłodawca i realizator Korony Masywu Ślęży 2013 – 2014 i 2023 jako współorganizator i przewodnik 1-szego przejścia.

Braki śniegu wiosną – latem – jesienią uzupełnia jazdą terenową na rolkach SKIKE (SKIKE Partner).

W terenie i w mieście szuka geocach’y.

Z pasji do turystyki:

  • przewodnik górski sudecki (w tym licencjonowany przewodnik po KPN – Karkonoskim Parku Narodowym) i znakarz szlaków turystycznych górskich
  • pilot wycieczek
  • przewodnik po Rep. Czeskiej (uprawnienia narodowe + EPC Europejska Legitymacja Zawodowa przewodnika górskiego)
  • organizator turystyki krajoznawczej i aktywnej (wpis do rej. organizatorów 946/6/2023)

Lubisz poznawać terenowe zakamarki, ciekawostki i legendy wybierz się z przewodnikiem sudeckim pieszo, na rowerze i na nartach. Jeśli kręcą Ciebie miasta i miasteczka to Wrocław, Praga czy Sobótka odkryją swoje tajemnice.

Chcesz pozwiedzać w grupie czy bardziej indywidualnie przewodnik jest do Twojej dyspozycji. Nie masz pomysłu od czego zacząć – przewodnik jest jak 3 x P :-): podpowie, pomoże, poprowadzi.

Turystyka i aktywne spędzanie czasu dla firm z nutą ciekawej gastronomii uprzyjemni każdy event.

Wycieczka szkolna czy firmowa po Polsce, a może u naszych sąsiadów (Czechy, Niemcy, Słowacja) – licencjonowany organizator stanie na wysokości zadania: ciekawy program, dobre noclegi i full obsługa.