Współpraca – udzielaj rabatów

...

Dołącz do projektu Dolnośląskiej Karty Rabatowej i zdobywaj nowych Klientów, którzy szukają dobrych i sprawdzonych produktów!

Jeżeli rozumiesz znaczenie marketingu, tworzenia grup docelowych oraz budowania lojalności Klientów. Jeżeli wiesz ile kosztuje tradycyjny marketing. Jeżeli jesteś elastyczny, masz ciekawą wysokiej jakości ofertę. Jeżeli reklama na facebooku oraz klasyczne Adsy nie dają Ci oczekiwanych rezultatów. Jeżeli szukasz innych od standardowych form promocji i reklamy Swojej działalności to z pewnością program Dolnośląskiej Karty Rabatowej jest dla Ciebie!

UWAGA! Mamy jeszcze tylko 19 z 50 miejsc dla Partnerów, którzy będą zwolnieni z rocznej opłaty partnerskiej, przez okres 2 lat od startu projektu! Warto podjąć decyzję już dziś i korzystać ze wszystkich bonusów całkowicie za darmo!

Poznaj proste warunki, które musisz spełnić, aby przystąpić do programu.

  • lokalizacja na terenie Dolnego Śląska lub Twoja oferta musi być dostępna dla Klientów na Dolnym Śląsku ( np. sklep online)
  • przygotowanie rabatu lub pakietu rabatów, które udostępnisz aktywnym użytkownikom naszej aplikacji
  • przygotowanie pełnych materiałów informacyjnych dotyczących rabatów ( pomożemy Ci w tym na każdym etapie)
  • przestrzeganie udzielania zadeklarowanych rabatów
  • opłacenie rocznej opłaty partnerskiej w wysokości 99 zł netto
    UWAGA! Pierwszych 50 Partnerów jest zwolnionych z opłaty partnerskiej przez okres kolejnych 2 lat od momentu uruchomienia projektu

Promuj Swój biznes na Dolnym Śląsku w jedynym tak unikalnym projekcie!

Dołącz już dziś

Powstaliśmy po to aby wspierać i promować lokalny biznes – taki jak Twój!

Co zyskujesz?

Zastanawiasz się co zyskasz przyłączając się do naszego projektu? Być może nie dostrzegasz wszystkich zalet i perspektyw dlatego postaramy się je Tobie zaprezentować.

Poznaj zalety partnerstwa w Dolnośląskiej Karcie Rabatowej

Docieranie do dobrze stargetowanej grupy Klientów

Z pewnością wiesz co oznacza i ile kosztuje dotarcie z Twoją wspaniałą ofertą do poszukujących jej Klientów. Dolnośląska Karta Rabatowa to projekt, który przez 24h będzie wspierał Twoje działania kierując informacje o Twojej ofercie do szukających jej Klientów

Budowanie relacji i lojalności

Nic nie wspiera biznesu lepiej niż stała i lojalna współpraca między dostawcą a odbiorcą. Ten program właśnie poprzez lojalność łączy obie strony

Reklama w socialmediach

Jesteśmy aktywni w socialmediach. Stale prezentujemy oferty naszych Partnerów i zdobywamy dla Was nowych Klientów

Reklama na naszej stronie

Każdy Partner jest stale promowany na naszej stronie. Prezentujemy Twoją firmę, historie, Twoje produkty oraz oferty. Prowadzimy newsroom do którego możesz przesyłać Swoje treści informacyjne.

Feed produktowy

Na stronie z Twoją prezentacją możemy wyświetlać produkty bezpośrednio z Twojego sklepu internetowego, dzięki czemu prezentacja będzie jeszcze bardziej atrakcyjna

Wsparcie SEO ( pozycjonowanie)

Nasza strona od pierwszych dni jest optymalizowana i pozycjonowana w wyszukiwarce google. Dzięki temu już sama obecność w naszym serwisie to spora wartość dodana dla Twojego biznesu! Pakiety zawierające link do Twojej strony internetowej, to wspaniałe wsparcie pozycjonowania, z które dziś trzeba całkiem sporo zapłacić.

Reklama wśród aktywnego targetu odbiorców

Użytkownicy karty to aktywna grupa ludzi chcących, podróżować, zwiedzać, poznawać i smakować tego co dobre.

Zwiększanie konwersji

Każdy użytkownik karty to Twój potencjalny Klient, każdy jego zakup poprawi Twoją konwersję.

Naprawdę tanie docieranie z ofertą do nowych Klientów

Pakiet korzyści marketingowych i wizerunkowych, który Partner otrzymuje w zamian za 8,25 zł miesięcznie można uznać za jeden z bardziej atrakcyjnych na rynku!

Zwrot już przy pierwszych leadach

Ponieważ zamiast płacić za reklamę, rabatujesz możesz osiągać zyski już od pierwszych leadów.

Poprawienie płynność ruchu/sprzedaży

Odpowiednie zarządzanie Twoimi pakietami rabatowymi oraz dodatkowymi ekskluzywnymi kodami rabatowymi może pomóc Ci w znacznej poprawie płynności ruchu i sprzedaży

Zwiększanie konkurencyjności oferty

Nie da się ukryć, że będziesz miał coś czego nie ma Twoja konkurencja, a to zawsze dodatkowy atut Twojej oferty.

Dodatkowy kanał komunikacji z użytkownikami ściśle zainteresowanymi produktami Partnerów

Promocja marki

Od początku nastawiamy się na promocje Twojej marki. Chcemy aby użytkownicy karty mogli ją dobrze poznać.

Dodatkowy atut w ofercie

Karta rabatowa to bezwzględny dodatkowy atut, który możesz wykorzystać w Swoim marketingu i sprzedaży

Rabaty również online

Dzięki naszym wtyczkom gotowym wtyczkom do najpopularniejszych platform sklepów online WordPress z WooCommerce oraz PrestaShop możesz budować lojalność również w Twoim ecommerce!

Ciekawa alternatywa udzielenia rabatu dla Klienta

Miewasz dylematy i rozterki w temacie rabatów? Dzięki naszej karcie rabatowej możesz to naprawdę dobrze zaplanować i zorganizować.

Współpraca z elastycznym, otwartym na nowe pomysły i wyzwania Partnerem

Dzięki naszej wieloletniej pracy w branży IT oraz marketingu, e-marketingu i marketingu miejsc, dokładnie znamy potrzeby dzisiejszego biznesu i jego Klientów. Jesteśmy elastyczni i z powodzeniem wdrażamy projekty, które dla innych wydają się nieosiągalne!

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI? ZOSTAW KONTAKT!

Zdecydowana/y na współpracę? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się niezwłocznie.

    Przesyłając ten formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu skontaktowania się z Tobą. Administratorem przetwarzającym podane dane jest Stowarzyszenie Rozwoju Monte Silentii z siedzibą w 55-050 Sulistrowice, ul. Krótka 1 numer identyfikacji podatkowej NIP 896 162 09 89. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie dla celów kontaktowych związanych z przesłanym przez ciebie zgłoszeniem oraz zgodnie z naszą polityką prywatności.