Wino spod Ślęży

Rabaty do
10%

Wino spod Ślęży

Tworzone z pasją w miejscu, gdzie dawne wierzenia stykają się z nowoczesnością.

Za wszystkim stoją dwie osoby i ich pasja – Jadzia i Piotr. Cztery lata temu kupiliśmy pierwszy hektar ziemi i tak się to wszystko zaczęło. Obecnie winnica obejmuje zarówno uprawę czarnej porzeczki odmiany Gofert jak i winorośli. Większość nasadzeń stanowi Gewurztraminer, po który specjalnie udaliśmy się do Alzacji chcąc wydobyć wyjątkowy aromat tej odmiany.

My nie produkujemy wina. My je tworzymy.

Naszym celem jest stworzenie najwyższej jakości polskiego wina, w oparciu o rodzime owoce jak i najwyższej klasy winogrona. Wszystkie nasze wina tworzymy samodzielnie, dbając o każdy szczegół produkcji. Słuchamy uwag przyjaciół tak, aby nasze wina spełniały oczekiwania najbardziej wymagających konsumentów. U nas nie kupicie młodego, niedojrzałego wina, takiego, którego my byśmy nie chcieli pić.

Wino spod Ślęży. Dosłownie.

Winnica położona jest w niezwykłym i malowniczym miejscu – nieopodal Wrocławia, bezpośrednio na stokach góry Ślęży, w otulinie Ślężańskiego Parku Krajobrazowego.

Nasza tłocznia

Zajmujemy się również wykonywaniem usług z zakresu usługowego tłoczenia soków typu NFC wraz z możliwością ich przechowywania w kontrolowanych warunkach temperaturowych dla różnych podmiotów, zarówno firm jak i osób prywatnych.

Dla klientów, którzy po raz pierwszy podejmą z nami współpracę mamy najbardziej atrakcyjne propozycje.