Festiwal Ślężańskiego wina

Festiwal Ślężańskiego wina

Festiwal Ślężańskiego wina

Jeżeli lubisz dobre wino to z pewnością powinieneś zainteresować się winami z dolnośląskich winnic, których na dolnym śląski jest naprawdę sporo.

16 czerwca 2024 roku w podślężańskiej winnicy Silensi miała miejsce kolejna edycja imprezy Winiarze i Przyjaciele – Festiwal Ślężańskiego Wina.

To plenerowa formuła, podczas której odwiedzający mają okazję spotkać się z winiarzami, porozmawiać na wszelkie winne tematy no i oczywiście degustować wyśmienite wina.

Podczas festiwalu mogliśmy degustować wina z poniższych ślężańskich i dolnośląskich winnic:

Jeżeli tym razem nie udało Ci się odwiedzić festiwalu, nie martw się. Winiarze i Przyjaciele to impreza cykliczna odbywająca się w różnych lokalizacjach i winnicach. Śledź nasz fanpage aby nie przegapić kolejnej edycji!

Dolnośląskie Winnice to kilkadziesiąt fenomenalnych miejsc, w których powstają niesamowite wina. Dzięki swoim specyficznym warunkom klimatycznym oraz ostatnim zmianom klimatu, Dolny Śląsk okazał się miejscem, w którym w ostatnich latach rozkwitła produkcja wina.

Ostatnie lata intensywnego rozwoju sprawiły, że dolnośląskie wina stały się naprawdę popularne i z powodzeniem konkurują z winami z regionów o wielowiekowej winiarskiej tradycji.

Z Dolnośląską Kartą Rabatową zyskacie rabaty w wybranych ślężańskich i dolnośląskich winnicach!