Darmowa reklama dla noclegów i restauracji na Dolnym Śląsku

Darmowa reklama dla noclegów i restauracji na Dolnym Śląsku

Darmowa reklama dla noclegów i restauracji na Dolnym Śląsku

Prowadzisz restaurację, bar, bistro lub obiekt oferujący noclegi w okolicy jednego z 23 szczytów Korony Gór Dolnego Śląska?

Ta informacja jest dla Ciebie! Wspólnie z naszym Partnerem Koroną Gór Dolnego Śląska właśnie przygotowujemy „wkładkę” reklamową, która umieszczona będzie w Książeczce Korony Gór Dolnego Śląska. Mamy jeszcze wolne sloty reklamowe, z których możesz skorzystać.

Co zrobić aby skorzystać z tej oferty całkowicie za darmo?

Wystarczy przyłączyć się do projektu Dolnośląskiej Karty Rabatowej. Swoje zgłoszenie możesz przesłać za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego dostępnego na stronie kontakt.

Przygotuj materiały promujące Twój biznes, ustal rabat, który zaoferujesz posiadaczom naszej aktywnej karty rabatowej i korzystaj z tej unikalnej formy reklamy.

Korona Gór Dolnego Śląska to projekt, w którym zdobywamy 23 szczyty zlokalizowane na Dolnym Śląsku. Pomyślana została tak aby odwiedzić każde z dolnośląskich pasm górskich oraz ich najwyższe szczyty. Do tej wspaniałej palety autorzy dodali kilka dodatkowych szczytów, które bezwzględnie warto zobaczyć, ze względu na ich wspaniałe walory turystyczne.

Jeżeli już jesteś naszym Partnerem i oferujesz rabaty w jednej z powyższych kategorii nie musisz nic robić – skontaktujemy się z Tobą w celu przygotowania Twojej kreacji reklamowej.

Korona Gór Dolnego Śląska jest naszym aktywnym Partnerem, a Dolnośląska Karta Rabatowa jest nośnikiem wspaniałych rabatów dla dolnośląskich zdobywców.

Szczegóły dotyczące książeczki:

  • tradycyjny format książeczki A6
  • nakład bieżący, dodruk zgodnie z zapotrzebowaniem
  • 20 slotów reklamowych
    ( 7 już zajętych )

Obecnie zajęte już sloty:

1. NaturBonum – 100% naturalne kosmetyki do twarzy i ciała
2. FSP Galena i DayMAg B6
3. Dom Turysty PTTK „Pod Wieżycą”
4. Noclegsobotka Sobótka – kwatery prywatne
5. SuliCamp – Kompleks Wypoczynkowy
6. Sielska Dolina pod Ślężą
15. Szczere Pole – restauracja Sobótka
16. Herbaciarnia Ziołowa – Sobótka
20. Dolnośląska Karta Rabatowa

Aktualny podgląd układu (aktualizacja 23.04.2024)